Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Назвали найпроблемнішу опцію в сучасних автомобілях

Експерти з компанії J.D. Power вирішили проаналізувати автомобільні бренди на рівень технологічності і заразом знайти найбезглуздішу опцію в сучасних авто. У ході експерименту було проаналізовано роботу 35 автомобільних технологій у чотирьох категоріях:

– автоматизація;
– комфорт;
– енергія;
– можливості підключення.

Фахівці наголосили, що інноваційні технології це далеко не завжди однозначний позитив. Попри те, що вони призводять до розвитку автомобільних брендів, досить часто через ці технології виникають нові проблеми. Підсумковий рейтинг було складено на основі кількості проблем на 100 автомобілів кожного бренду (PP100), тобто чим нижче значення PP100, тим більш надійною є система.

Найпроблемнішою технологією в ході дослідження було названо “зчитувач відбитків пальця”. Продуктивність технології та загальний бал задоволеності з боку покупців склали 54,3 PP100 та 6,08 бала відповідно. До цього два роки поспіль найгіршою інноваційною технологією визнавали управління жестами.

Джерело: mashyna.com.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.