Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Названий бренд, клієнти якого не хочуть пересідати на електрокари

У німецькій компанії Alpina, що спеціалізується на доопрацюванні BMW, заявили, що покупці машин марки не цікавляться електромобілями.

Під час недавнього інтерв’ю керівник Alpina Андреас Бовензіпен зазначив, що для клієнтів марки електрокари поступаються автомобілям по зручності користування.

Ми провели опитування клієнтів на предмет гібридів і електромобілів. Наші покупці наразі не відчувають бажання купувати машини на електротязі, — зазначив Бовензіпен. — Це пов’язано, у першу чергу, з серйозними обмеженнями по пробігу на одному заряді батареї“.

Клієнти Alpina хочуть їздити швидко, особливо в Німеччині, де на автобанах немає обмежень швидкості. Однак у разі електромобілів активна їзда занадто швидко розряджає батарею, помітно знижуючи запас ходу навіть у найбільш далекобійних електрокарів, які випускаються сьогодні.

Це обмеження й формує негативну думку наших клієнтів по відношенню до електромобілів“, — резюмує глава Alpina.

Бовензіпен додав, що багато клієнтів компанії використовують свої автомобілі щодня, у результаті щорічний пробіг лежить у діапазоні 30-50 тисяч кілометрів.

Однак це не означає, що Alpina навідріз відмовляється від ідеї створення повністю електричного автомобіля.

У середньостроковій перспективі компанії, можливо, доведеться запропонувати клієнтам гібрид або електромобіль, — додає Бовензіпен. — Але зараз із купівельним попитом і відповідністю нормам викидів ми не дивимося в сторону таких моделей“.

Джерело: focus.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.