Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Найдешевший електромобіль Wuling HongGuang Mini EV здійснив фурор: він увійшов до трійки найбільш продаваних машин і виявився популярнішим за Toyota Corolla в Китаї

Wuling HongGuang Mini EV комплектується 27-сильним електродвигуном, який може розігнати електромобіль до 100 км / год.

Минулого місяця Wuling HongGuang Mini EV увійшов до трійки найбільш продаваних машин на китайському ринку, продажі наблизилися до позначки 30 тис. автомобілів. Це дозволило автомобілю випередити за продажами дуже популярний седан Toyota Corolla, результат якого склав 24 тис. одиниць.

HongGuang Mini EV має довжину всього 2917 мм і ширину 1493 мм при колісній базі 1940 мм. Автомобіль обладнаний двома рядами сидінь, тому багажник у нього крихітний, проте якщо скласти задній ряд сидінь, то користувачам доступний простір об’ємом 741 л. Wuling HongGuang Mini EV комплектується 27-сильним електродвигуном, який може розігнати електромобіль до 100 км / год.

Залежно від обраного акумулятора запас ходу складе 120 або 170 км без підзарядки. Головною перевагою автомобіля є стартова ціна – близько 4500 доларів в Китаї.

У Китаї за 200 днів було продано 200 000 тисяч авто.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.