Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.11.2022

Найсильніші бренди світу: на вершині Toyota і Mercedes

Технічні гіганти США залишаються мірилом капіталу для брендів. Проте традиційні промислові компанії також працюють добре, в тому числі в автомобільній промисловості.

Toyota залишається найдорожчим автомобільним брендом у світі. У звіті «Кращі глобальні бренди», який щорічно публікує агентство брендів Interbrands, японська компанія посідає шосте місце серед найдорожчих брендів у всіх секторах з вартістю приблизно 59,8 мільярдів доларів. На два місця позаду йде Mercedes-Benz з вартістю майже 56 мільярдів доларів.

Лідерами рейтингу традиційно є великі американські ІТ-компанії: на першому місці з відчутним відривом Apple з 482 мільярдами доларів, за нею йдуть Microsoft (278 мільярдів доларів), Amazon (275 мільярдів доларів) і Google (252 мільярди доларів). Samsung займає п’яте місце.

Загалом 15 компаній автомобільної промисловості увійшли до 100 брендів, у тому числі Tesla, яка займає дванадцяте місце (48 мільярдів доларів), BMW на 13 місці (46 мільярдів доларів) і VW на 48 місці (14,8 мільярда доларів).

Критерієм для рейтингу є не вартість компанії, а цінність бренду. Серед іншого оцінюється роль бренду у прийнятті рішення про покупку та для стабільності компанії у майбутньому.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.