Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Напівпровідникова криза: Маск звинуватив Bosch і Renesas у всіх проблемах Tesla

Кілька місяців тому голова Tesla Маск поскаржився на «божевільні труднощі», що спіткали його компанію через проблеми з поставками чіпів. Тепер він вперше назвав імена винних. Як пише Handelsblatt, за його словами, «найбільше проблем» Tesla створили постачальники Bosch і Renesas.

Японський виробник напівпровідникових компонентів Renesas пояснив затримки пожежею, що сталася на його важливому заводі на початку року. Компанії вдалося повністю відновити виробництво мікросхем всього кілька тижнів тому.

У Bosch вказали на загальносвітовий дефіцит чіпів і відзначили, що «роблять все можливе для підтримки поставок».

Виробники автомобілів і електроніки вже більше року живуть в умовах гострої нестачі напівпровідників. Автовиробникам доводиться скорочувати або зовсім зупиняти виробництво в очікуванні поставок. Так, наприклад, Tesla була змушена на кілька днів зупиняти виробництво Model 3 на заводі в Каліфорнії. Минулого місяця Ford довелося скорочувати і зупиняти виробництво на своїх заводах через брак чіпів.

Bosch зараз будує завод напівпровідників вартістю 1 млрд євро недалеко від Дрездена, що є найбільшою інвестицією компанії за її 130-річну історію. Bosch планує почати поставки чіпів для виробництва автомобілів у вересні – на три місяці раніше, ніж планувалося. Однак, схоже, для Маска і це недостатньо швидко.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.