Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Наступний BMW X3 M не отримає бензиновий двигун

BMW X3 наступного покоління з’явиться на ринку ближче до середини десятиліття. Прототипи моделі під кодовою назвою G45 вже були помічені під час дорожніх тестів. Відомо, що новий Х3 базуватиметься на тій самій платформі CLAR, але з високопродуктивною М-версією зовсім інша історія. Як стверджує BMWBlog, наступний BMW X3 M буде повністю електричний. Актуальний X3 M із рядним шестициліндровим двигуном стане останнім.

Імовірно, електрична М-версія кросовера буде заснована на новій електричній архітектурі Neue Klasse, прем’єра якої відбудеться 2025 року. Першими цю платформу отримають новий i3 та iX3 наступного покоління.

За попередніми даними, iX3 M буде більш потужним, ніж нинішній X3 M, що перевершує версію Competition із силовою установкою віддачею 503 к.с. та 600 Нм. Як заявляли раніше у керівництві компанії, фахівці BMW працюють над апаратним забезпеченням, здатним виробляти понад 1300 к.с.

Товарне ім’я електричного спорткара поки що не озвучено. На ринку він очікується у 2026 чи 2027 році. Стандартний кросовер вийде приблизно 2025 року під назвою iX4.

Джерело: autocentre.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.