Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 02.07.2023

Наступний S-клас отримає квадратне кермо?

Наступне покоління Mercedes S-Class, ймовірно, матиме квадратне кермо. Як це може виглядати, вже можна побачити на прикладі концепту One Eleven.

Кермо не завжди було круглим: першими автомобілями, такими як патентований автомобіль Бенца 1886 року, водій керував за допомогою кривошипа. Лише згодом водії протягом десятиліть керували своїми автомобілями за допомогою круглих кермових коліс. У своїх концептах виробники неодноразово демонстрували альтернативні варіанти, такі як джойстики, але вони часто зазнавали невдачі через дві речі: нескладність і неперевершену простоту круглого керма та механічний зв’язок між кермом і колесами.

Керування по дротам і квадратне кермо

Деякі виробники, зокрема Mercedes, хочуть від них відмовитися. Кермо з електроприводом економить місце, менше важить і полегшує автономне водіння. Якщо більше немає механічного з’єднання, кермо може також сховатися, коли автомобіль рухається автономно після 5-го рівня. З квадратним кермом це зробити простіше.

Таке кутове кермо Mercedes показав у своєму концепті One Eleven. За інформацією Handelsblatt, наступне покоління Mercedes S-Class може отримати кутове кермо. Це створить більше простору в кабіні та забезпечить кращий огляд. “Очікується, що новий S-клас вийде на ринок наприкінці 2027 року, і на той час він вже може бути повністю автономним”, – припускає Handelsblatt. У Mercedes поки що не коментують цю інформацію.

Досі Tesla пропонувала для своїх моделей S і X “рульовий ріг” під назвою “Yoke”, який коштує 250 євро додатково ів якому відсутній верхній сегмент. Схоже кермо розробила і компанія BMW

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.