Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Нафтогаз майже втричі збільшить імпорт палива

Компанія має намір стати лідером на ринку нафтопродуктів за кілька місяців, пояснив Юрій Вітренко.

НАК Нафтогаз у липні планує наростити імпорт пального з 5,6 тисячі тонн у червні до 15,6 тисячі тонн у липні і хоче стати “лідером на ринку” нафтопродуктів за кілька місяців. Про це написав голова правління НАК Нафтогаз Юрій Вітренко на своїй сторінці у Facebook у четвер, 30 червня.

Він зазначив, що Нафтогаз “приєднався до вирішення завдання щодо ліквідації дефіциту, що виник на ринку нафтопродуктів наприкінці квітня”. У середньому за останні місяці компанія нарощувала імпорт нафтопродуктів у 2,5 раза, зокрема – у 2,8 раза у липні, коли планується імпортувати 15,6 тисячі тонн бензину та дизеля.

Нафтогаз мав можливість законтрактувати у десятки разів більші обсяги. Але перешкодою їхньому імпорту стали логістичні обмеження у доставці нафтопродуктів із великих портів Європи, де є ресурс, до кордону України. З цією проблемою зіткнулися не тільки ми, а й інші імпортери“, – написав. Вітренко.

Він вважає, що “якщо такі темпи нарощування імпорту нафтопродуктів зберігатимуться і надалі, то вже за кілька місяців Нафтогаз може стати лідером на ринку“.

Джерело: korrespondent.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.