Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Помітили дуже побитий Tesla Cybertruck

Перехожі помітили і опублікували в Twitter надзвичайно побитий Tesla Cybertruck, якого транспортували по  громадській вулиці. Тестовий автомобіль, здається, у досить поганому стані, включаючи тріснуте лобове скло, пом’яте крило та подряпані бічні панелі.

Можливо, Tesla випробовує автомобіль перед тим, як запустити його у виробництво. Прихильникам Tesla ця історія нагадала момент, коли головний дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен випадково розбив нібито посилене «броньове скло» великою металевою кулею під час презентації майже три роки тому.

Незрозуміло, для чого компанія використовувала цей конкретний тестовий автомобіль, але, враховуючи неодноразові обіцянки генерального директора Tesla Ілона Маска про те, що пікап зможе пережити практично будь-що — аж до поїдки по поверхні Марса, то ж можна припустити, що тестували саме фізичні межі автомобіля.

На своєму веб-сайті Tesla стверджує, що «екзоскелет» Cybertruck «створений для максимальної міцності та захисту пасажирів» і є «майже непробивним». «Броньоване скло» також призначене для «перерозподілу сили удару з метою покращити стійкість до пошкоджень».

Автомобіль на зображенні також оснащений датчиками та обладнанням для калібрування камери. Користувачі Twitter також відмітили, що Cybertruck і досі має свій громіздкий і непривабливий мегасклоочисник.

З тих пір, як Cybertruck був представлений публіці три довгі роки тому, його виробництво постійно переносилося. За словами Маска, Cybertruck нарешті запустять у виробництво наступного року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.