Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

На межі фантазії і реальності – McLaren Solus GT

Екстремальна концепція дизайну McLaren, яка народилася у віртуальному світі гонок, тепер стала реальністю. Авто стане ультрарідкісним – планується виготовити тільки 25 штук Solus GT.

Реалізація концепту стала можливою завдяки досягненням McLaren в автоспорті та великому досвіду у розробці суперкарів і гіперкарів.

Усе в цьому автомобілі зосереджено на гонці. Автомобіль одномісний, з центральною закритою кабіною та тентом у стилі реактивного літака. Базовий дизайн позбавлений компромісів дорожніх і гоночних правил.

Унікальний монокок містить атмосферний 5,2-літровий двигун V10 з обертами понад 10 000 об/хв розвиває понад 840 кінських сил.

Авто важить менше 1000 кг і створює притискну силу 1200 кг. Це максимально схоже на враження від водіння боліда Формули-1.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.