Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

На ринок вийшли силікові акумулятори Amprius, які вдвічі перевершують показники Tesla

Акумулятори від стартапу Amprius мають надзвичайно високу питому енергомісткість.

Літій-іонні батареї є найважливішою складовою електромобілів, від якої залежить успіх чи провал авто на ринку. А щільність енергії – це ключова характеристика акумуляторів. Лідером у технологіях автомобільних акумуляторів вважалась Tesla, однак з виходом на ринок енергоносіїв від Amprius Technologies, цей статус переходить до молодої компанії з Каліфорнії.

Amprius Technologies – компанія з Фрімонта, яка спеціалізується на розробці та виробництві батарей. Нещодавно компанія передала замовнику першу партію комерційно доступних літій-іонних елементів живлення, в яких використовується спеціальний силіковий нанодротяний катод для підвищення щільності енергії до 450 Вт·год/кг. Наразі такий показник є найвищим серед усіх наявних у продажу акумуляторів. Amprius повідомляє, що замовником покупцем виступила неназвана компанія, що випускає висотні псевдосупутники (HAPS). Це літаки, які залишаються високо в небі протягом тривалого часу, працюючи в режимі супутника.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.