Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

На український ринок виходить китайський люксовий бренд Hongqi

Як стало відомо, вже наступного року на українському ринку вперше з’являться китайські Luxury автомобілі бренду Hongqi (Червоний прапор), які довго взагалі не продавали нікому, крім китайської урядової еліти. За аналогією з автомобілями ЗІЛ та «Чайка» за часів СРСР.

Проте останнім часом бренд Hongqi взяв курс на експансію на світові ринки і тепер його можуть купити «прості смертні», зрозуміло, якщо вони мають гроші на такий автомобіль.

За інформацією AUTO-Consulting на українському ринку буде представлено три різні моделі під відомим китайським брендом:

Седан Hongqi H9 – аналог M-B S-Class, який буде доступний у різних виконаннях, у тому числі і з двоколірним фарбуванням кузова за $69000-91000.

Кросовер Hongqi HS5, який відноситься до сегменту D-SUV і укомплектований 2-літровим турбованим бензиновим двигуном з віддачею 224 к.с. Ціни на HS5 стартують від $42900 до 52000.

І третьою моделлю під емблемою “Червоного прапора” стане повнорозмірний електричний кросовер Hongqi E-HS9 EV із запасом ходу 400 та 500 км. Його можна порівнювати з Rolls-Royce, принаймні, розміри і королівський підхід теж простежується. І ціни теж не малі: від $109000 до 136000.

Дистрибуцією бренду Hongqi в Україні займатиметься компанія Big Bug Cars. Зазначимо, що це перша поява китайського Luxury бренду на українському ринку. Та й у Європі Hongqi є лише у Олександра Лукашенка у Білорусі.

А тим часом амбіції у Hongqi вже не малі. Цього року компанія планує реалізувати вже 200 000 машин, 2022-го — 400 000, а 2025-го — 600 000.

Крім того, найближчими роками марка випустить 21 нову модель та запустить сервіс райдшерингу.

Джерело: autoconsulting.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.