Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.07.2023

На честь 75-річчя Porsche Design представив годинник вартістю 11 000 доларів

Porsche Design святкує 75-річчя автовиробника протягом 2023 року, влаштовуючи урочистості на кшталт грандіозного показу на цьогорічному Фестивалі швидкості в Гудвуді. Шанувальники німецького бренду можуть долучитися до святкування, придбавши новий годинник Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition. Він надійшов у продаж 15 липня за ціною $11 000 та обмеженою серією 475 екземплярів.

У годиннику Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition використовується механізм калібру Porsche Design Werk 01.140, який має сертифікат точності від Швейцарського офіційного контролю хронометрів (COSC). Циферблат має безліч функцій, включаючи секундну шкалу, 30-хвилинний лічильник, 12-годинний лічильник, велику червону секундну стрілку хронографа та вікно дня і дати.

На задній кришці викарбувано номер серії з 475 одиниць та логотип 75Y. Ротор підзаводу має форму класичного п’ятиспицевого колеса Fuchs з логотипом Porsche посередині.

Циферблат має діаметр 40,80 мм і висоту 14,15 мм. Годинник має водонепроникність до 100 футів (10 бар). Механізм калібру Werk 01.140 має 25 коштовних каменів і працює зі швидкістю 28 800 ударів на годину та має 48-годинний запас ходу.

Годинник доступний з текстильним шкіряним ремінцем зі світло-блакитною прострочкою і червоною смужкою по центру. Також є чорний шкіряний ремінець з чорною прострочкою. Система швидкої заміни дозволяє легко їх міняти.

Хронограф Chronograph 1 – 75 Years Porsche Edition має спільні риси зі секундоміром на приладовій панелі концептуального електричного суперкара Mission X. Обидва натхненні оригінальним годинником Chronograph 1 1972 року, розробленим Porsche Design. Цей годинник був новаторським для того часу, оскільки мав матовий чорний циферблат з антибліковим покриттям, відповідний корпус і ремінець. Годинник був оснащений такими функціями, як секундомір та індикатори дня і дати.

Хронограф 1 виявився популярним. Німецькі військові взяли його на озброєння в 1970-х роках, але без чорного корпусу та деяких інших змін. Крім того, Том Круз носив такий годинник у фільмі “Найкращий стрілець”. Пост у блозі Revolution watch blog показує, що Маріо Андретті також носить такий годинник.

Професор Фердинанд Александер Порше розробив культовий 911-й і заснував компанію Porsche Design у 1972 році. Хронограф 1 був першою пропозицією компанії.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.