Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

НА ЯКИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ РОЗРАХОВАНІ СУЧАСНІ АВТОМОБІЛІ

Сьогодні цілком точно передбачити тимчасовий відрізок використання транспортного засобу практично неможливо. Період роботи авто встановлює виробник, спираючись на сукупність властивостей механізмів системного обладнання, закладеного в структуру конкретної моделі.

Золота середина у термінах використання ТЗ

Технічний стан машини протягом першого десятка років застосування залежить від багатьох факторів: марки, характеру пересування, виду покриття доріг, догляду автомобіля, якості заводських деталей, зносостійкості до механічних навантажень.
Повноцінне функціонування витратних матеріалів ТЗ розраховане на 5-6 років. За цей час авто встигає подолати приблизно 100 000 км. Після чого відбуваються поломки ходової частини, іноді навіть трапляється часткова несправність двигуна. Повнопривідні моделі є найстійкішими по відношенню до зносу. Тривалість пробігу вони становить 8 років чи 120 000 км. Досвідчені експерти СТО відносять до якісних марок, такі машини:

  • Nissan.
  • БМВ.
  • Hyundai.
  • Ford.
  • Toyota.

Дані серії відрізняються тривалою функціональністю без ризиків поломок та несправностей за умови правильної експлуатації. Навіть найстильніший автомобіль, наділений бездоганними характеристиками, і відповідний німецькій якості, при неправильному використанні може стати непридатним за 1 рік.

Як продовжити термін експлуатації

Водії всіх категорій розуміють, що за машину потрібен щоденний догляд. Періодичні поїздки на профілактичний огляд стануть додатковим заходом безпеки на трасі. Майстри елітних СТО рекомендують дотримуватись основних правил, які допоможуть продовжити час використання транспортного засобу:

  1. Не можна перевозити багаж вагою більш допустимої маси.
  2. Необхідно уникати пересування на високій швидкості кам’янистими дорогами.
  3. Не перевантажувати двигун без серйозних підстав.
  4. Набувати лише якісних витратних матеріалів, які мають сертифікати та інші документи, що підтверджують оригінальність товару.

Прості на вигляд умови, допоможуть зберегти функціональний устрій основних частин автомобіля: підвіску, системи амортизаторів та рульового управління. На жаль, мало хто з водіїв правильно доглядає автомобіль, у зв’язку з чим підвищується ймовірність появи несправностей і зіткнень на дорогах.

Джерело: uamotors.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.