Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.03.2023

На 200 відсотків більше світла

Компанія Bosch випустила нову галогенну лампу для фар “Plus 200 Gigalight”. Світловіддача лампи була покращена порівняно зі стандартними галогенними лампами: Gigalight випромінює на 200 відсотків більше світла на дорогу.

Освітлювану площу також було збільшено. Світловий конус сягає до 150 метрів, не засліплюючи при цьому зустрічний транспорт. Крім того, світло, що випромінюється, значно біліше, ніж у звичайних галогенних ламп, що забезпечує особливо чіткі контрасти.

За даними Bosch, Plus 200 Gigalight наразі є найбільш світлоінтенсивною галогенною лампою в асортименті автомобільних ламп Bosch. Вона доступна одразу у версіях H4 та H7 і продається в одинарній або подвійній упаковці.

Компанія Bosch стверджує, що своїм асортиментом автомобільних ламп вона охоплює майже 100 відсотків європейського автомобільного парку.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.