Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.04.2023

Незважаючи на слабкий бізнес у Китаї, глобальні продажі VW у першому кварталі 2023 відновлюються

У першому кварталі продажі Volkswagen Group знову покращилися. Як оголосила компанія з Вольфсбурга в п’ятницю, поставки по всьому світу з початку січня до кінця березня зросли на 7,5 відсотка порівняно з аналогічним періодом минулого року до трохи більше двох мільйонів автомобілів. Однією з причин цього є поступова стабілізація поставок електроніки.

Значне зростання для VW відбулося, зокрема, на домашньому ринку Західної Європи (26,9 відсотка) та в Північній Америці (22,1 відсотка). Однак бізнес залишився значно слабшим у Китаї (мінус 14,5%) і в регіоні Центральної та Східної Європи (мінус 5,8%). На китайському автомобільному ринку – найважливішому у світі – концерн VW зазнав набагато більшого падіння на початку року. У січні падіння в річному обчисленні склало понад 40 відсотків. Частково це було пов’язано з додатковими вихідними днями на Новий рік, але також і з наслідками коронавірусу.

В цілому по групі VW продажі електромобілів зросли з 99 000 одиниць в тому ж кварталі попереднього року, на який все ще “більше впливали вузькі місця в постачанні”, до 141 000 (плюс 42 відсотки). У Європі зростання було ще вищим – 68% до приблизно 98 300 автомобілів.

Абсолютні цифри, однак, досить низькі, якщо порівнювати в розрізі всіх типів приводів: частка електромобілів становила 6,9 відсотка у всьому світі. Серед окремих брендів, основний підрозділ VW Passenger Cars досяг лише міні-зростання в один відсоток у першому кварталі цього року, продавши трохи більше одного мільйона автомобілів у всьому світі. Однак керівництво підкреслило, що продажі електромобілів з лінійки ID показали хороші результати: близько 70 000 автомобілів, поставлених у першому кварталі, становили трохи більше половини всіх повністю електричних автомобілів групи.

Для всіх інших брендів, однак, загальний бізнес був значно кращим – наприклад, Seat/Cupra (плюс 37%), легкі комерційні автомобілі VW (плюс 18,7%) або Skoda (плюс 12,6%). Audi вдалося продати клієнтам на 7,9 відсотка більше автомобілів, ніж за перші три місяці 2022 року, Porsche досяг 18-відсоткового зростання продажів. Вантажівки та автобуси холдингу комерційних автомобілів Traton досягли збільшення поставок майже на чверть.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.