Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.08.2023

Нова платформа для електромобілів Ford має змінити ситуацію на краще

Досі компанія Ford була збитковою зі своїми електромобілями. Нова платформа має змінити ситуацію. Незважаючи на затримки, автовиробник зберігає оптимізм.

Поки що Ford втрачає гроші з кожним проданим електромобілем. Розкішний бренд Lincoln, можливо, навіть переосмислює свою стратегію розвитку електромобілів. Тим не менш, компанія дотримується своїх амбітних планів зростання. Нещодавно Ford попередив, що цього року втратить приблизно на 4,5 мільярда доларів більше, ніж очікувалося, на своєму підрозділі електромобілів Model e. Компанія все ще планує досягти річного обсягу виробництва в 400 000 електромобілів, але тепер цей графік відкладається.

Замість цього року, це станеться десь у 2024 році, повідомляє Ford. Також відкладається на невизначений термін мета виробництва двох мільйонів електромобілів після 2026 року, але, що важливо, Ford все ще розраховує досягти восьмивідсоткової маржі прибутку від електромобілів у 2026 році. Ключем до цієї мети є платформа EV другого покоління, яка стане основою для великого пікапа, який збирається в Блу Овал Сіті, штат Теннессі, і трирядного кросовера, який виробляється в Канаді.

Нова платформа

Нова платформа буде використовуватися для електромобілів, що продаватимуться в Європі, але поки що не встановлено жодних термінів, повідомив Мартін Сандер (Martin Sander), керівник електронного бізнесу автовиробника в Європі, в нещодавньому інтерв’ю Automotive News Europe. Генеральний директор Ford Джим Фарлі (Jim Farley) заявив, що продукти наступного покоління будуть менш складними у збірці, ніж нинішні електромобілі Ford, і їх можна буде модернізувати за допомогою програмного забезпечення, яке може збільшити прибуток за рахунок послуг за підпискою.

Очікується, що нинішні електромобілі – F-150 Lightning, Mustang Mach-E та E-Transit – відіграватимуть ключову роль, і Ford наполягає на тому, що попит залишатиметься високим, навіть якщо запаси зростатимуть разом із виробництвом. “Хоча шлях до стійкої прибутковості виглядає не зовсім так, як ми собі уявляли, ми впевнені, що зможемо досягти цього завдяки більш ефективній конструкції продукції, зниженню витрат і зростанню програмного забезпечення та послуг, яке буде продовжувати прискорюватися”, – сказав Фарлі під час телефонної конференції Ford у другому кварталі в липні.

“Як ми довели за останні кілька років, ми продовжимо зосереджуватися на дисциплінованому розподілі капіталу і в кінцевому підсумку створимо провідний і прибутковий простір для електромобілів, який дасть нам гнучкість для масштабування відповідно до попиту клієнтів”.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.