Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.09.2023

Нова Mazda 6 буде чотиридверним купе з шестициліндровим двигуном і заднім приводом?

Чутки про нову Mazda 6 із заднім приводом ходять вже багато років, але японська компанія все ще продає той самий середньорозмірний седан, який вона має в своєму асортименті з 2012 року. Більше того, Йоахім Кунц, керівник відділу розвитку Mazda Europe, заявив в інтерв’ю в березні 2022 року, що нова платформа не стане основою для наступного покоління 6. Він також зазначив, що велике спортивне купе не стоїть на порядку денному.

Хоча він визнав, що було б “дуже добре” мати седан із заднім приводом і рядним шестициліндровим двигуном, ринкові тенденції диктують, що люди віддають перевагу позашляховикам. Офіційно седан Mazda з шістьма циліндрами, що передають потужність на задню вісь, не розробляється.

Проте тепер подейкують, що після успіху своїх нових позашляховиків Mazda змінила своє рішення. Про це поки неофіційно заявив японський журнал Best Car. І чому ж? Не через раптовий сплеск популярності седанів, а скоріше через сильну реакцію клієнтів на нові великі позашляховики, які вже покладаються на шестициліндрові двигуни об’ємом 3,0 і 3,3 літра.

Успіх CX-60 і CX-90 (CX-70 і CX-80 на підході), очевидно, спонукав керівництво Mazda схвалити новий великий седан. Однак ці припущення слід сприймати з певною часткою скептицизму, оскільки такі повідомлення не завжди виявляються правдивими. За інформацією Best Car, автомобіль буде не традиційним седаном, а елегантним чотиридверним купе, яке стане “кульмінацією дизайну Kodo”, а не абсолютно новим дизайнерським напрямком.

Vision Coupe, зображений тут, був представлений у 2017 році, і він все ще прекрасний, тому ми віримо, що Mazda створить гарний автомобіль. До речі, про концепти Vision: RX Vision і нещодавній концепт Vision також були справжньою насолодою для очей.

Згідно з тим же джерелом, нова Mazda 6 не з’явиться на ринку до 2025 року. Тим часом, нинішня модель все ще доступна на деяких ринках, разом з ювілейною версією 20th Anniversary Edition, присвяченою двом десятиліттям з моменту появи оригінальної 6-ї моделі.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.