Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Нове відкриття дозволить заряджати електрокари за 10 хвилин, а смартфони – за секунди

Дослідники з Університету Юти відкрили важливий фізичний механізм, що керує феноменом плакування в частинках графіту, який дозволяє передбачити поведінку іонів літію під час зарядки батареї, пише EurekAlert.

Вчені порівняли зарядку літій-іонної батареї з настільним тенісом, при якому іон літію носиться від анода до катода, як м’ячик для пінг-понгу. Якщо вони занадто прискорюються, частинки графіту не встигають їх відбити, що тягне за собою зниження терміну служби акумулятора, а також ризики загоряння.

Дослідники провели експеримент, який візуалізує те, що відбувається з негативним електродом в цей момент. Нові знання дозволять створити технології, які скоротять час зарядки іонних акумуляторів для автомобілів уп’ятеро, тобто до 10 хвилин обмеживши шкоду для батареї.

Ще швидше можна буде заряджати смартфони – на це буде йти лічені секунди, запевняють автори роботи, відзначаючи, що технологія зможе з’явитися на ринку не раніше, ніж через 3-10 років.

Джерело: tech.liga.net

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.