Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.11.2021

Нове життя: концерн Stellantis перезапустить знаменитий італійський бренд

Lancia повертається на європейський ринок. Уже розпочато розробку кількох нових моделей.

Lancia готує цілу сім’ю нових моделей. Концерн Stellantis вирішив повернути минулу славу знаменитій італійській марці. Про це повідомляє сайт Automotive News.

Наразі стан Lancia близький до критичного. У її лінійці лише одна модель – хетчбек Ypsilon, що продається виключно на батьківщині, в Італії.

Однак до 2024 року ситуація має кардинально змінитись. СЕО Lancia Лука Наполітано розповів, що нові Lancia повернуться на європейський ринок: продажі відновлять у Австрії, Бельгії, Німеччині, Іспанії та Франції. Бренд змінить своє позиціонування – стане ближчим до преміуму та буде розрахований на сімейних покупців середнім віком 55 років.

У розробці вже три нові моделі – кросовер, хетчбек В-класу та нове покоління Lancia Ypsilon, яке запропонують у бензиновій і електричній версіях.

Далі в планах – відродження знаменитої Lancia Delta. Найвідоміша модель марки повернеться у 2026 році, причому як електромобіль. Платформу для неї запозичать у Opel Manta.

До речі, з 2026 року всі Lancia стануть електрокарами. У Stellantis планують, що італійські авто складуть конкуренцію електричним Tesla, Volvo та Mercedes-Benz EQ.

Джерело: focus.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.