Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.07.2023

Нове покоління Fiat Panda дебютує 11 липня 2024

В цей день виробник також святкує свій 125-річний ювілей …

З дебютом 600 і Topolino у Fiat настали напружені часи. Але італійська філія материнської компанії Stellantis може запропонувати ще більше, адже наступне покоління Panda нарешті буде представлено 11 липня. Дата обрана не випадково, адже в цей день виробник святкуватиме своє 125-річчя. Про це повідомив генеральний директор Олів’є Франсуа (Olivier Francois) в інтерв’ю виданню Autocar.

Бос компанії Fiat вважає, що в модельному ряді є місце для ще однієї малолітражної моделі, яка не суперечитиме відродженню Seicento. Франсуа зазначив, що вона матиме “просто розумний” підхід, як у Skoda, щоб слугувати “крутим, популярним, доступним” автомобілем у тому ж дусі, що і старі версії симпатичного міського автомобіля. Існує лише три покоління Panda, випущених у 1980, 2003 та 2011 роках. Минулого місяця було представлено спеціальну версію 4×40°, присвячену 40-річчю повнопривідної моделі, яка була представлена в 1983 році.

Вважається, що нова Panda буде схожа на Dacia Sandero, а саме на похідну Stepway. Бос Fiat згадує, що це буде глобальна модель зі стилем, запозиченим у Centoventi. Концепту, зображеному тут, вже більше чотирьох років, і він був представлений на Женевському автосалоні в березні 2019 року. Як і новий 600, він, як очікується, буде побудований на платформі CMP і може мати як гібридну, так і електричну силову установку.

Якщо довжина відродженого Seicento становить 4,17 метра, то Panda четвертого покоління буде трохи коротшою – близько 4 метрів. Щоб знизити ціну, електрична версія обійдеться без змінних батарей, як у концепт-кара. Тим не менш, електрична Panda навряд чи буде дешевшою за 500e.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.