Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Нове Робо-таксі від Baidu

Великі технологічні компанії, такі як Apple, зазвичай демонструють свої інновації на власних заходах, а не на спільних виставках. При цьому їм гарантована увага громадськості. Китайська компанія Baidu, оператор найбільшої пошукової системи Китаю, також дотримується цієї стратегії і представила на «Baidu World 2022» свою розробку – Робо-таксі Apollo RT6.

Apollo RT6 — це вен з автономним керуванням, розроблений в основному для використання в таксі та маршрутних парках. RT6 може вмістити до чотирьох пасажирів. Залежно від конфігурації простір, який використовується для салону в звичайних автомобілях, може бути зайнятий розважальним монітором або ігровою консоллю.

Автономність 4 рівня

Кермо і педалі, за допомогою яких водій може взяти на себе керування в екстреній ситуації, висуваються при необхідності. Таким чином, це транспортний засіб для автономного водіння відповідно до рівня 4.

Baidu має комбіновані датчики, необхідні для орієнтації безпілотного автомобіля в громадському русі на даху RT6 (робо-таксі, шосте покоління). Крім того, безпілотні автомобілі також використовують навігаційні карти високої роздільної здатності. Це обмежує сферу застосування робо-таксі відповідно оцифрованими областями, принаймні, коли комп’ютер бере керування на себе.

Власний сервіс Baidu Apollo Go, який використовує автономні автомобілі, зараз працює в деяких китайських мегаполісах – Гуанчжоу, Пекін, Шанхай і Шеньчжень. Baidu планує випустити десятки тисяч автономних автомобілів на дороги Китаю в найближчому майбутньому. Масове виробництво також допоможе знизити ціни. Про експортні плани поки мова не йде.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.