Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий безкоштовний онлайн-вебінар від Навчального центру Bosch

Навчальний центр Bosch розширив перелік безкоштовних вебінарів новою пропозицією. Тепер слухачі можуть в онлайн-режимі вивчити актуальну інформацію на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори».

  • Новий безкоштовний вебінар, присвячений стартерам і генераторам, доступний для користувачів один раз на місяць;
  • Онлайн-вебінари Bosch – одне з успішних нововведень 2020 року;
  • У програмі Навчального центру Bosch налічується понад 50 курсів з діагностики та ремонту легкових і вантажних автомобілів усіх автовиробників

Новий вебінар на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» був запущений в лютому 2021 року. З моменту запуску його учасниками стали вже 189 слухачів з різних країн.

Безкоштовний вебінар «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» доступний для користувачів один раз на місяць. Найближчий відбудеться 16 липня. Зареєстровані учасники вебінару мають можливість отримати докладну інформацію про компоненти стартерів і генераторів виробництва Bosch і HC-Cargo, вивчити їх особливості, а також ознайомитися з важливими процесами їх обслуговування – від дефектації до підбору запасних частин тощо.

Для участі у вебінарі на тему «Автомобільні компоненти Bosch & HC-Cargo – стартери та генератори» досить вибрати відповідну дату в розкладі та зареєструватися. Участь в заході безкоштовна й доступна для всіх охочих, незалежно від того, є вони співробітниками мережі Бош Авто Сервіс чи ні.

Безкоштовні вебінари, присвячені автомобільним компонентам виробництва Bosch, — одне з успішних нововведень 2020 року. Завдяки йому всі охочі можуть отримувати актуальні знання в зручному режимі онлайн-трансляцій. Після закінчення семінару є можливість перевірити свої знання відповівши на запитання короткого тесту. За умови успішного проходження тесту учасник отримує сертифікат від компанії Bosch за темою вебінару. Також протягом 1-2 тижнів зареєстровані слухачі мають можливість повертатися до запису вебінару, щоб закріпити та повторити вивчену інформацію.

Крім безкоштовних вебінарів, Навчальний центр Bosch організовує та проводить для фахівців у сфері ремонту й діагностики автомобілів різні платні курси – як в офлайн, так і в онлайн-форматах. Завдяки можливості постійно навчатися і підвищувати кваліфікацію співробітники автомайстерень можуть підтримувати високий професійний рівень, а також швидко та ефективно виконувати діагностику, технічне обслуговування і ремонт сучасних транспортних засобів.

Сьогодні в програмі Навчального центру Bosch налічується понад 50 курсів з діагностики та ремонту легкових і вантажних автомобілів усіх автовиробників.  Серед них унікальна програма по агрегатному ремонту для дизельного впорскування пального, а також курси з управління автосервісом для менеджерів СТО.

Навчальні курси Bosch спрямовані на фахівців з різним рівнем підготовки. Програми регулярно оновлюються та доповнюються, а тренери щорічно проходять навчання в Німеччині.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.