Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий бензиновий двигун VW – перший крок до Євро 7

VW знову зробив ревізію свого найважливішого бензинового двигуна. Версія “Evo2” 1.5 TSI є другою еволюцією 1,5-літрового турбодвигуна з безпосереднім упорскуванням і має працювати ефективніше та чистіше, ніж його попередники.

Версія з потужністю 150 кінських сил буде використовуватися в T-Roc і T-Roc Cabrio. Наступні варіанти потужності до 272 кінських сил найдуть застосування в Plug-in-гібридах і в інших моделях та будуть представлені протягом року.

Серед технічних нововведень чотирициліндрового двигуна — покращена система відключення циліндрів, яка тепер має спрацьовувати частіше, оптимізація процесу згоряння та зменшення тертя у гільзах циліндрів. Крім того, фільтр твердих часток у вихлопній системі розташований ближче до двигуна, що має забезпечити більш ефективне очищення від забруднюючих його речовин і підготовку Evo2-TSI до майбутнього стандарту викидів Euro 7.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.