Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.02.2023

Новий великий кросовер Toyota дебютує за 5 днів

Новий сімейний позашляховик Toyota, в якому достатньо місця для розміщення 7 людей та 7 одиниць багажу, презентують 8 лютого на автосалоні у Чикаго.

Про це повідомляє пресслужба японського бренду. Модель, що отримала в імені приставку Grand, створена на подовженій платформі кросовера Toyota Highlander, який до речі представлений й на українському ринку.

Це сімейний круїзер, який підходить для будь-яких поїздок – від коротких екскурсій до пригод по перетнутої місцевості. В салоні, окрім третього ряду з достатнім простором для ніг дорослих і дітей, залишається ще місткий багажник позаду на сім одиниць багажу.

 

Напередодні світової прем’єри, що відбудеться вже 8 лютого, японський автовиробник поділився фотографією салону новинки, де показано семимісний варіант із двома окремими кріслами другого ряду. Але модель буде запропоновано й у восьмимісному виконанні. 

Toyota Grand Highlander сягатиме понад 5 метрі у довжину і в лінійці марки займе нішу між стандартним Highlander і рамним позашляховиком Sequoia. Топова версія отримає гібридну установку Hybrid Max з 2,4-літровою турбочетвіркою та електромотором загальною потужністю 345 к.с. На ринку конкурентами нової моделі Toyota стануть Honda Pilot та новітня Mazda CX-90.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.