Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий витратомір повітря Bosch працює на вимірі тиску й температури

Регулятор потоку повітря (PFM) на основі вимірювання тиску й температури, розроблений компанією Bosch, має міцну конструкцію з урахуванням вимог експлуатації на комерційному транспорті.

  • Витратомір повітря має важливе значення для ефективної роботи двигуна;
  • Розширення асортименту для комерційних автомобілів;
  • Принцип роботи регулятора потоку повітря (PFM) Bosch;
  • Асортимент датчиків Bosch для комерційного транспорту.

 

Регулятор потоку повітря має важливе значення для забезпечення ефективного згоряння пального незалежно від того, встановлений він на тракторі, комбайні чи вантажівці. Він реєструє масову витрату повітря та одночасно визначає необхідну кількість повітря для ефективної роботи двигуна. Це створює основу для точної рециркуляції вихлопних газів і є важливим параметром для їх очищення. Під час роботи двигуна регулятор окрім витрати повітря також вимірює температуру та вологість.

 

Розширення асортименту для комерційних автомобілів

Витратоміри повітря розрізняються залежно від типу автомобіля. Термоплівкові регулятори потоку повітря (HFM) встановлюються на легкових автомобілях вже понад 20 років.

Регулятор потоку повітря (PFM) на основі вимірювання тиску й температури був розроблений компанією Bosch для комерційного транспорту. Він має міцну конструкцію з урахуванням вимог експлуатації на комерційному транспорті. Датчик встановлюється поруч з двигуном між інтеркулером і клапаном рециркуляції відпрацьованих газів. Масу повітря розраховує електронний блок керування.

 

Принцип роботи регулятора потоку повітря (PFM) Bosch

У PFM встановлені два датчики тиску й один датчик температури. Вони реєструють статичний тиск, динамічний тиск і температуру потоку повітря. На основі цих даних розраховується маса повітря. Датчики тиску й температури розміщені в міцному пластиковому корпусі, завдяки чому частки бруду, такі як вода, масло або пил, відокремлюються від повітряного потоку. Попри те, що така конструкція продовжує їх термін служби, обов’язковою рекомендацією залишається перевірка витратомірів під час ТО.

Асортимент датчиків Bosch для комерційного транспорту також включає датчики положення колінчастого та розподільного валів, датчики детонації і датчики тиску у впускному колекторі. Асортиментна пропозиція постійно розширюється.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.