Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.03.2021

Новий електричний двигун Yamaha перетворить будь-який автомобіль з ДВЗ в електричний

Японська компанія Yamaha виробляє двигуни Powersport, які вважаються одними з найбільш ефективних у світі. Їхні двигуни внутрішнього згоряння використовуються в позашляховиках, мотоциклах і човнах. Донедавна на ринку не з’являлося електричних двигунів від цього виробника, але компанія заповнила цю прогалину.

Компанія дебютувала з новою лінійкою електродвигунів і приводів різних типорозмірів для мотоциклів й автомобілів. Yamaha почала з виробництва електродвигунів для мотоциклів, а потім розширилася до електромобілів.

Усвідомивши, наскільки потужним був інноваційний прототип високопродуктивного електродвигуна потужністю 200 кВт (270 кінських сил), Yamaha перейшла від мотоциклів до чотириколісних транспортних засобів.

Також є блок потужністю 150 кВт, призначений для повнорозмірних електромобілів, який він демонструє на відео. Показаний задньопривідний електромобіль, що приводиться в рух двома електродвигунами Yamaha потужністю 150 кВт.

Yamaha оголосила, що починає приймати замовлення на електродвигуни. Це може бути ідеальним рішенням для перетворення вашого автомобіля на ДВС в електромобіль. Компанія заявляє, що налаштує прототип відповідно до ваших конкретних потреб і швидко доставить його. Версія з найменшою потужністю має 35 кВт (47 кінських сил), а максимальна на цей час – 200 кВт.

Інженер Yamaha Такаші Хара пояснив: “Спочатку ми розробили електромотори для мотоциклів, потім ми продовжили цю роботу і об’єднали ноу-хау наших двигунів для створення нових агрегатів. Агрегат потужністю 35 кВт був розроблений для всіх транспортних засобів малої мобільності, включаючи мотоцикли. Блок потужністю 150 кВт призначений для електромобілів. Ми вважали, що зробити пристрої компактними – це першорядне завдання. Використання нашої технології лиття корпусів дозволяє отримати надзвичайно компактну конструкцію“.

І це важливий фактор – розмір двигуна. Чим менший двигун, тим більше місця для інших речей, наприклад, багажного відділення або більшої батареї. Тож компактність нового двигуна Yamaha – великий плюс.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.