Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.03.2021

Новий калібрувальний стенд DAS 3000 від Bоsch для систем допомоги водієві

Швидка установка, зручність використання з максимальною точністю вимірювань і позиціювання.

  • Пристрій автоматизованого калібрування та налаштування для систем допомоги водієві на базі камери / радара;
  • Новий графічний інтерфейс користувача для інтуїтивно зрозумілого управління та економний режим роботи;
  • Адаптер положення бампера для точного і швидкого вимірювання відстані до бампера.

Все більше автомобілів оснащуються системами допомоги водієві на базі камер. Відповідно СТО відзначають попит на калібрування цих систем після ремонту або сервісного обслуговування. Тому Bosch розробив комп’ютерний калібрувальний і регулювальний пристрій для систем допомоги водієві для найпопулярніших моделей автомобілів.

Щоб зробити процедуру калібрування за допомогою DAS 3000 ще швидшою та зручнішою для користувача, компанія Bosch зробила ряд змін і удосконалень: 

  • нові колісні затискачі скорочують час установки та підвищують точність вимірювання;
  • новий графічний інтерфейс користувача забезпечує швидке та інтуїтивно зрозуміле управління;
  • при вимірюванні відстані до бампера новий адаптер забезпечує точне та швидке вимірювання відповідно до специфікацій автовиробника.

Міцні колісні затискачі для точного позиціювання на колесах від 14 до 24 дюймів

Нововведення, впроваджені в DAS 3000 дозволяють скоротити час налаштування для калібрування на 30%. Цей результат обумовлений не лише новими функціями та оновленнями, але й новими колісними затискачами. Їх міцна рама оснащена гніздом для встановлення калібрувальних мішеней і рівнем для точного центрування на колесі. Два важелі фіксують раму на колесі, перекладина з циліндрами, що ковзають,  забезпечує постійний контакт з бічною поверхнею шини. Ці універсальні колісні затискачі можна використовувати для коліс розміром від 14 до 24 дюймів. Візок DAS 3000 підходить для зберігання колісних затискачів з калібрувальними мішенями.

Новий зрозумілий графічний інтерфейс користувача для інтуїтивного управління підвищує зручність використання і точність вимірювань системи. У результаті досліджень користувацького досвіду було розроблено нове меню навігації, а також упроваджено зміни до інструкції для користувачів і способу відображення на екрані. Процес калібрування оптимізований графічною анімацією. Вона відображає як поточне положення DAS 3000, так і його положення відносно мішеней, з покращеним цифровим відтворенням значень відстані та позиціювання відносно осей автомобіля.

Прилад для вимірювання відстані удосконалений за допомогою нових колісних затискачів, з якими особливо зручно працювати, якщо система використовується в поєднанні з підйомниками.

Адаптер для вимірювання положення бампера

Однією з переваг DAS 3000 є його новий адаптер, який забезпечує безпечний контакт з бампером. Цей вимірювальний прилад прикріплений до передньої частини калібрувальної рами. Адаптер має загальну висоту 800 міліметрів і покритий м’якими гумовими елементами. Це дозволяє встановлювати його безпосередньо на бампер або передню частину автомобіля без ризику пошкодження кузова. Розпірна пластина призначена для вирівнювання на плоских поверхнях, але її також можна використовувати на вертикальних підйомних пристроях. Цей адаптер дозволяє значно скоротити час калібрування, особливо в разі калібрування передньої камери на автомобілях Kia / Hyundai, Toyota, Mazda і Mercedes-Benz. Цей прилад також добре себе зарекомендував у калібруванні переднього радара на автомобілях VAG, BMW і Nissan. У цих випадках бампер виконує роль чіткої контрольної точки, тоді як відстань до прихованих радарних датчиків для конкретного транспортного засобу відображається програмним забезпеченням.

Управління системою здійснюється за допомогою комп’ютера, на якому встановлено програмне забезпечення позиціювання Bosch ADAS і ПЗ ESI[tronic] 2.0 Online у поєднанні з діагностичними тестерами Bosch KTS. Різні калібрувальні мішені, дозволяють використовувати DAS 3000 для калібрування на всіх поширених марках автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.