Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий концепт Mercedes-Maybach став обʼєктом дослідження цифрових художників

Є приголомшливі концепти, а є й зовсім божевільні як цей концепт Mercedes-Maybach. Гранд-турер-купе для подорожей вищим класом – прямо з «Ліги надзвичайних джентльменів» із надзвичайно подовженою формою, в чому власне і полягає його кіберпанківська привабливість.

Основною мотивацією для такого автомобільного дизайну стала пристрасть до творів мистецтва. Концепт Mercedes-Maybach SHOWMATIC  демонструє мистецтво на гнучкій поверхні Showmatic Display, розташованій між передньою частиною капота та лобовим склом.

Дизайн: MINHYEOK KIM і Janchi

Щоб спостерігачі мали оптимальне бачення того, що бажає показати їм водій – наприклад, нестандартний дизайн, логотипи бренду чи ілюстрації – передня панель цього купе розташована дуже низько. Всередині водій має розширений дисплей для створення ілюстрацій. Використання гнучкої 3D-поверхні надає зображенню переконливу глибину. Поверхня може приймати будь-яку форму і слугує полотном для 3D-моделювання.

Салон для однієї людини — це місце для відпочинку, яке ідеально відповідає майбутньому баченню інтер’єрів салонів для безпілотних автомобілів. Крім того, крутий дисплей на приладовій панелі одночасно виконує роль дошки для малювання, щоб максимально розкрити в собі творчість. Можна отримати доступ до кількох меню інтерфейсу, щоб створити власні твори мистецтва. Оскільки вся магія відбувається в передній частині, задня частина і підлога зарезервовані для розміщення трансмісії та акумуляторів.

Якщо говорити про дизайн транспортного засобу, то він має очевидний натяк на Бетмобіль, змішану з витонченістю чогось на зразок VISION AVTR або Vision Duet. Перевага SHOWMATIC полягає в його здатності мати різноманітний вигляд на вимогу, а також можливість бути найкращим шоу-каром для просування брендів у дуже унікальний спосіб.

Джерело: www.yankodesign.com

 

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.