Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 22.06.2023

Новий помічник на перехресті: Nissan покладається на лідар у хаосі

Системи екстреного гальмування швидко перевантажуються в хаотичних дорожніх ситуаціях. Nissan готується до запуску більш потужного варіанту.

Nissan хоче вивести на дороги систему допомоги на основі лідара в середині десятиліття. Передбачається, що лазерний сканер на даху дозволить автомобілю виявляти загрозу зіткнення навіть у складних дорожніх ситуаціях і запобігати зіткненням або пом’якшувати їх. Виробник не повідомляє, в яких автомобілях і на яких ринках дебютує ця технологія.

Поки що лідарні датчики все ще дуже рідкісні в автомобілях і в основному зустрічаються в автомобілях класу люкс і преміум, таких як новий Volvo EX90 або Nio ET7. Вони встановлюються в спеціальних корпусах над лобовим склом на даху, де доповнюють камеру і радар у моніторингу навколишнього середовища. Більшість виробників вважають цю технологію незамінним компонентом автономного водіння. Nissan також хоче використовувати її для цієї мети в довгостроковій перспективі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.