Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий преміальний суббренд від BYD. Вражаючі характеристики першої моделі.

SHANGHAI AUTO SHOW 2023 Китайська автомобільна компанія BYD представляє новий преміальний суббренд Yangwang. Однією з перших двох моделей є потужний позашляховик U8, який вперше показали зсередини.

BYD вже давно зарекомендувала себе як один з найбільших у світі виробників легкових і комерційних автомобілів, а також виробників акумуляторів для електромобілів. Однак з такими моделями, як Atto 3, Han або Tang EV, китайці досі працювали майже виключно в найпростіших сегментах. Але це скоро зміниться: з новим суббрендом Yangwang, який зараз офіційно дебютує на Шанхайському автосалоні, BYD Group хоче вийти на значно розкішнішу та потужнішу територію.

Одна з перших двох моделей Yangwang – U8. Це міцний позашляховик з багатьма кутастими лініями. Посередині передньої частини розташована радіаторна решітка, яка розширюється вгору і вниз по боках, де розміщуються різні світлові прилади. Елементи захисту днища та пластикові накладки на колісних арках символізують позашляхові якості.

Контрастна за кольором частина даху з широкою 3-ю  стійкою та обшитою задньою подібною стійкою нагадує сучасний Land Rover Defender. Запасне колесо, встановлене на зовнішній стороні задніх дверей, звичайно ж, є невід’ємним крутим атрибутом позашляховика.

Чотири електродвигуни потужністю понад 1100 к.с.

Технічною основою Yangwang U8 довжиною 5,32 метра, шириною 2,05 і висотою 1,93 метра (колісна база – 3,05 метра) є нова платформа E4 від BYD Group, яку використовуватимуть усі майбутні моделі суббренду. У неї інтегрований чотиримоторний електропривод: кожне колесо, таким чином, отримує власний електродвигун, що забезпечує повний привід і гнучкий перерозподіл крутного моменту.

Yangwang обіцяє потужність системи понад 1100 к.с. і загальний крутний момент до 1280 ньютон-метрів. Передбачається, що U8 розганятиметься з нуля до 100 км/год за три секунди. Він навіть зможе плавати завдяки своїй компоновці приводу. Цьому сприяє той факт, що платформа і кузов повністю захищені від потрапляння води.

Розкішний інтер’єр

Виробник обіцяє, що U8 буде здатний зробити “танковий розворот” на 360 градусів навіть на твердому асфальті і зупиниться за 40 метрів на швидкості 100 км/год за рахунок від’ємного крутного моменту при рекуперації, навіть якщо гальмівна система відмовить. Не менше трьох датчиків і лідарів на передньому краю даху свідчать про те, що система допомоги має широке оснащення. Yangwang стверджує, що радіус розвороту складає менше дванадцяти метрів.

Перші фотографії інтер’єру свідчать, що він дуже розкішний. Тут можна побачити важку коричневу шкіру, а також широку центральну консоль з вертикально орієнтованим XL-екраном в передній частині. Прилади також виводяться на монітор. З боку пасажира він має аналог у вигляді “розважального екрану”. 

З серпня від 132 300 євро

Фотографії, які з’явилися в Китаї, свідчать про те, що Yangwang U8 також буде доступний у семимісному виконанні. Задніх пасажирів можуть розважати ще два 12,8-дюймові дисплеї, звук забезпечують 22 динаміки. Над головами пасажирів здіймається зоряний купол, що налаштовується.

Yangwang планує створити незалежну від материнської компанії BYD мережу продажів, через яку U8 буде пропонуватися з серпня. За чутками, електричний розкішний позашляховик коштуватиме близько мільйона юанів (на сьогодні близько 132 300 євро). Поки що нічого не відомо про можливий експорт до Європи.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.