Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 17.08.2023

Новий процес виробництва автомобілів може створити страховий шок для власників Tesla

Відносно новий метод виробництва може зробити автомобілі дешевшими, але ремонт значно дорожчим. Для таких автомобілів, як Tesla Model Y, це може призвести до різкого зростання витрат на страхування, повідомляє журнал “Auto Straßenverkehr” з посиланням на Німецьку асоціацію страхування (GDV).

Причиною цього є перехід виробництва на так званий процес гігакастингу, оголошений, зокрема, для заводу в Грюнхайде. У цьому процесі шасі більше не збирається з понад 70 окремих компонентів, а виробляється як цілісна деталь. Це знижує виробничі витрати, але збільшує зусилля, необхідні для ремонту.

“У разі пошкодження великі виливки доводиться повністю замінювати”, – каже GDV.

Якщо тільки виробник не розробить концепцію ремонту, яка визначає, як ці деталі можна відремонтувати, використовуючи процеси, які можна контролювати в ремонтних майстернях. Згідно зі звітом, галузева організація ще не має такої процедури, хоча це було б звичайною практикою в таких випадках.

Окрім Tesla, інші автовиробники також хочуть більше покладатися на гіга- або мегакастинг у майбутньому. Відповідні заяви зробили, наприклад, Volvo і Toyota. Однак, чи зростуть страхові тарифи на гігакастингові автомобілі, і якщо так, то наскільки, стане зрозуміло лише тоді, коли достатня кількість таких автомобілів з’явиться на дорогах і потрапить в аварії. GDV очікує значущих даних щодо Tesla Model Y в наступному році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.