Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.10.2023

Новий інтер’єр Renault Kardian представлено напередодні презентації автомобіля, яка відбудеться 25 жовтня

Компанія Renault випустила черговий тизер абсолютно нового Kardian, міського позашляховика, що знаменує собою початок виходу нового продукту за межі Європи.

Фотографія, зроблена всередині автомобіля, демонструє салон з чітким акцентом на якості та технологіях, про що свідчить наявність восьмидюймового мультимедійного екрану.

Також видно високу консоль, кермо з логотипом Nouvel’R, а також смугу зовнішнього освітлення, що проходить уздовж однієї з панелей передніх дверей для підвищення комфорту водія та пасажирів. Система MULTI-SENSE дозволяє водієві обирати між різними варіантами освітлення та режимами водіння відповідно до свого настрою.

Ще однією технологічною перевагою є те, що новий Renault Kardian оснащений “електронним перемикачем передач”, який дозволяє перемикати передачі простим натисканням.

Під час презентації нового Kardian у світі Renault представить свій міжнародний план розвитку до 2027 року, а також новий концепт-кар на прес-конференції в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, яка відбудеться 25 жовтня 2023 року.

За цим посиланням ви можете переглянути прес-конференцію наживо (25 жовтня о 10:00 за місцевим часом / 15:00 за центральноєвропейським часом) або у зручний для вас час.

ПРО RENAULT

Renault, історичний бренд мобільності та піонер електромобілів у Європі, завжди розробляв інноваційні транспортні засоби. Зі стратегічним планом “Відродження” Renault розпочала амбітну трансформацію, спрямовану на створення доданої вартості, рухаючись до більш конкурентоспроможного, збалансованого та електрифікованого модельного ряду. Її мета – втілити сучасність та інновації в технологіях, енергетиці та послугах мобільності в автомобільній промисловості та за її межами.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.