Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий Audi A6 Avant e-tron з запасом ходу до 700 км

Концепт Audi A6 Avant e-tron покликаний встановити нові стандарти в плані запасу ходу і за даними WLTP проїжджає 700 кілометрів. Щоб забезпечити швидку підзарядку батареї, компанія з Інгольштадта використовує 800-вольтову технологію.

Перший електричний універсал від Audi

Компанія з Інгольштадта анонсувала концептуальний електричний універсал A6 Avant e-tron, який має вийти на ринок у 2024 році. Очікується, що автомобіль встановить нові стандарти у низці дисциплін.

Можливість швидкої зарядки

Завдяки 800-вольтовій технології, концепт Audi A6 Avant e-tron зможе досягти потужності зарядки 270 кіловат на зарядних станціях постійного струму. Таким чином, батарея заряджається з п’яти до 80 відсотків за 25 хвилин і повинна бути здатна поповнити запас ходу на 300 кілометрів за десять хвилин.

Великий запас ходу

З батареєю ємністю до 100 кВт-год можна досягти запасу ходу 700 кілометрів відповідно до WLTP. Це також забезпечується низьким значенням cW, яке за даними Audi становить 0,22.
Високовольтна система складається з наступних компонентів:

Високовольтна батарея

В основі Audi лежить архітектура PPE (Premium Platform Electric). Тут модуль батареї розташований між осями, що робить можливим відносно пласку компоновку.

Електродвигуни

У найпотужнішій версії два електродвигуни на передній і задній осях мобілізують потужність 350 кіловат і крутний момент 800 ньютон-метрів.

Швидка зарядка

Зарядка змінним струмом можлива потужністю до 22 кіловат (ліворуч і праворуч відповідно), а постійним струмом – до 270 кіловат.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.