Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий Mazda CX-50 розсекретили на патентних зображеннях. Що це має бути?

В недалекому майбутньому японці мають намір перевести модельний ряд на задньоприводну платформу і перетрусити всю лінійку, – схоже, навіть у разі з вельми успішними кросоверами.

В компанії Mazda добре усвідомлюють весь потенціал і перспективи сегмента кросоверів, тому в ході оновлення модельного ряду основний акцент робитимуть саме на них. Наприклад, японці вже заявили, що у найближчому майбутньому представлять одразу 4 нових моделі: CX-50, CX-60, CX-70 і CX-80. А трохи пізніше до цього переліку приєднається і трьохрядний CX-90, який у США має замінити звичний СХ-9.

Про названі новинки вже точиться чимало чуток. Відомо, що вони будуть побудовані на новій модульній архітектурі з поздовжнім розташуванням двигуна й отримають абсолютно нові силові агрегати. Однак про зовнішній вигляд новинок тривалий час не було відомо ані слова. До цього моменту.

Днями авторитетне видання motor1 оприлюднило низку зображень, на яких імовірно показаний новий Mazda CX-50 2023 модельного року. На жаль, колеги-журналісти не розкривають джерела цього витоку, тому ручатися за те, що креслення справжні, поки не можна. Втім, на зображеннях автомобіль показаний з високою деталізацією, надмірною для звичайної підробки.

До того ж, якщо порівняти патентні зображення зі шпигунським відео, розміщеним раніше в Мережі, то можна помітити схожість передньої оптики автомобіля, подібне розташування датчиків і форми скляних поверхонь. При цьому задні ліхтарі на тестовому авто дещо відрізняються від малюнка, – однак із прототипами таке часом трапляється.

Що ж до старого доброго CX-5, то він у модельній лінійці бренду все ж залишиться і буде, як і раніше, отримувати регулярні оновлення. А поки регіони, в яких будуть представлені машини на новій платформі (з новими двозначними індексами), ще не названі. На цю мить підтверджено тільки дебют нового CX-50 у Північній Америці.

Джерело: auto.ria.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.