Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий Mercedes A-клас 2024 збереже наявність двигунів внутрішнього згоряння

Mercedes планує чотири нові компактні моделі з 2024 року. Вони в основному будуть електричними, але двигун внутрішнього згоряння поки що не завершує свою службу.

Після 2025 року Mercedes-Benz продовжить пропонувати компактні автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння. Про це сказав Крістоф Старжинскі, віце-президент з електричних архітектур автовиробника, під час презентації нового позашляховика Mercedes EQE в Парижі.

Наступне компактне покоління базуватиметься на новій платформі MMA (Mercedes Modular Architecture), на якій з кінця 2024 року планується створити загалом чотири модельні серії. Майбутня передньопривідна архітектура має бути суто електричною, але, за словами Старжинського, вона й надалі допускатиме інтеграцію двигунів внутрішнього згоряння та трансмісій для них. За словами менеджера, ринок не буде готовий до повністю електричного компактного покоління до кінця 20-х років, тому вони вибрали це універсальне рішення для платформи, в якій електричний привід задає тон, а двигун внутрішнього згоряння буде другорядним.

У майбутній модельній номенклатурі автомобілі MMA позначатимуть вихід у світ Mercedes як «Entry Luxury». Нижче сегмента компактних авто для підрозділу Штутгартської групи більше не планується.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.