Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий Mercedes E-Class показав свій профіль перед прем’єрою 25 квітня

Mercedes-Benz представить оновлений E-Class у вівторок, 25 квітня 2023 року. Тизерне зображення дає нам перше уявлення про наступне покоління седана і демонструє знайомий дизайн.

Характерна лінія збоку проходить над дверними ручками, а не через них. Крім того, лінія в передній і задній частині нової моделі стала гострішою.

Значні зміни відбулися і в інтер’єрі, який Mercedes вже показав у повному обсязі. Модель матиме інтегрований інформаційно-розважальний екран на приладовій панелі, подібний до повністю електричного EQE.

E-Class заповнює прогалину між C- і S-класом, і це поєднання буде помітно в інтер’єрі. Подейкують, що 11,9-дюймовий екран С-класу буде стандартним, а 12,9-дюймовий OLED-екран S-класу – опціональним.

Однак інтерʼєр не є простою копією EQE, оскільки Mercedes-Benz зробив вибір на користь більш тонких зовнішніх вентиляційних отворів зігнутої форми, які з’єднуються з головним центральним вентиляційним отвором.

Подробиці про силову установку нового E-Class поки що залишаються в таємниці. Однак вони будуть електрифіковані в тій чи іншій формі, оскільки Mercedes заявляє, що “наскрізна електрифікація” в новому E-Class встановлює “нові стандарти ефективності” і дозволяє “їздити без шкідливих викидів на місцевому рівні”. AMG також не зможуть уникнути цього, деякі моделі, ймовірно, будуть оснащені гібридними системами Plug-in (з можливістю заряджати від розетки), як це вже є у випадку з новим C 63.

Можлива зовнішність нового Е-класу:

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.