Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.11.2023

Новий Renault Master, оновлений силует для більшої ефективності

  • Новий Renault Master розкриває свій силует
  • Дизайн “Aerovan” для ще більшої ефективності
  • До 21% менше споживання на 100% електричній версії та економія 1,5 л/100 км для версії з ДВЗ
  • Цей новий автомобіль відкриває серію фургонів нового покоління і буде представлений на виставці Solutrans найближчими днями.

Справжня історія успіху з більш ніж 3 мільйонами проданих автомобілів з 1980 року, Renault Master готується перейти на наступну сходинку з абсолютно новим поколінням, яке буде представлено в найближчі кілька днів на автосалоні Solutrans в Ліоні, Франція.

Новий Renault Master покладе початок новому поколінню фургонів, які є більш ефективними, на 100% інтегрованими та інноваційними. Ця нова модель була розроблена для оптимального використання, що дозволяє заїжджати все далі і далі, витрачаючи при цьому менше коштів і адаптуючись до сучасних потреб.

Завдяки кузову у формі “aerovan” та новій гальмівній системі, новий Renault Master забезпечує економію пального на 21 % для електричної версії та 1,5 л/100 км для версії з двигуном внутрішнього згоряння.

Як і попередні покоління, він буде вироблятися на заводі Батії (Batilly) у Франції, де виробничі потужності також були переобладнані для виробництва в новий інноваційний спосіб.

Більше інформації незабаром…

 

ПРО RENAULT

 Понад століття Renault розробляє, виробляє та продає комерційні автомобілі, які відповідають вимогам професійних клієнтів по всьому світу.

Express, Kangoo, Trafic та Master – знакові автомобілі, які визнані у всьому світі за інноваційні рішення, що покращують повсякденне життя їх користувачів.

Будучи європейським лідером на багатьох ринках (ДВЗ та електромобілі) вже більше десяти років, Renault Pro+ пропонує індивідуальні та розумні рішення для сталої мобільності завдяки унікальному поєднанню рішень, послуг та фінансових пропозицій, які спрощують та прискорюють бізнес для професійних клієнтів. Вона об’єднує інноваційні цифрові рішення з групою авторизованих виробників кузовів та мережею експертів з комерційних автомобілів, розташованих у понад 600 центрах Renault Pro+ у більш ніж 25 країнах світу.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.