Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новинка у світі електроавтомобілів: що пропонує британська компанія

Британська компанія Page-Roberts займається розробкою інноваційного електромобіля. У ньому вирішили змінити розташування сидінь та батарей. Таке рішення виникло не через бажання зробити гарний електрокар, а через можливість значно збільшити дальність руху.

Виробники електромобілів переважно використовують “шасі для скейтборду” як кращий спосіб інтеграції акумулятора в електромобіль. Такі платформи низько опускають центр ваги й витягають масу з пасажирського салону та вантажного відсіку. У Page-Roberts вважають, що вертикально розташована батарея може збільшити запас ходу на 30%.

Що пропонує компанія

Концепція дизайну британської компанії поміщає вертикальну батарею в центрі автомобіля, розділяючи два ряди сидінь. Батарея сягає у висоту на половину висоти транспортного засобу.

Щоб вона не заважала простору для ніг заднього пасажира Page-Roberts розвернули задні сидіння, щоб вони дивилися назад. Акумуляторна батарея розташована під кутом, щоб краще поміститися між відкидними сидіннями.

Таке вертикальне розташування дозволяє Page-Roberts скоротити колісну базу і зменшити висоту автомобіля, що дозволяє зробити кузов більш аеродинамічним. У компанії заявляють, що таке розташування знижує силу ударів при можливих аваріях. Такі маніпуляції з дизайном дозволять знизити масу автомобіля більше ніж 100 кілограмів.

Краща аеродинаміка та зменшення ваги дозволять збільшити загальну ефективність автомобіля на 30%.

«Наша концепція дизайну знижує витрати, підвищує ефективність, підвищує маневровість і пропонує свободу дизайну», – говорять в компанії.

Джерело: tech.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.