Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 16.08.2022

Нові автосалони Toyota: «фіджітальна» концепція

Цифровий досвід, але все ж фізичний контакт – це нова концепція автосалону японського автовиробника.

Toyota змінює дизайн салонів і корпоративного стилю (CI): японський виробник автомобілів хоче змінити своє уяву про себе як виключно виробника автомобілів на компанію, яка забезпечує мобільність. За словами компанії, мета полягає в тому, щоб «ще більше зосередитися на побажаннях клієнтів і автомобільному досвіді та відповідати новим цифровим вимогам».

Європейський підрозділ Toyota вже анонсував нову роздрібну концепцію та новий корпоративний стиль  у лютому цього року. Після двох пілотних проектів у Франції та Італії зараз починається впровадження в усій Європі. У Німеччині 25 відсотків усіх місць розташування контрактних партнерів мають бути переобладнані цього року. 

Новий салон Toyota дуже цифровий

Фізичний контакт у поєднанні з можливостями цифрового світу – японці називають цю стратегію словом «фіджіталь» (фізичний + діджитал). Так званий «Клієнтський Хаб» у дилерському центрі є серцем нового виставкового залу. Цифрові інструменти, такі як доповнена реальність, мають зробити візуалізацію аксесуарів на транспортному засобі видимою.

Товари та послуги будуть експонуватися в «Модельній зоні». Всередині та зовні різні зони дилерського центру чітко та зрозуміло позначені, щоб представити повний спектр продуктів та послуг. Нові вивіски також повинні візуально підтримувати новий стиль бренду.

Шоурум повинен відповідати стратегії «Beyond Zero»

«Частиною нашої нової концепції є супровід клієнта у цифровому і фізичному світі», — говорить представник Toyota. «Починаючи з перших контактів у цифровому світі, до фізичного в дилерському центрі».

Водночас нова концепція має відповідати стратегії “Beyond zero”. Цей термін відображує шлях Toyota до електрифікації, кліматичної нейтральності та нової форми індивідуальної мобільності. Японський автовиробник використовує крос-технологічний підхід, щоб задовольнити різні потреби мобільності: гібридні транспортні засоби, гібридні моделі, що підключаються до електромережі, модель на паливних елементах і повністю електричний автомобіль, такий як Toyota bZ4X.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.