Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Нові перспективи електромобільності: 600 к.с. з 85 кілограм

Британський постачальник систем Equipmake представляє новий електричний привод з одним або двома двигунами, який виділяється своєю величезною питомою потужністю.

У рамках переходу на електромобільність приводи транспортних засобів розробляють уже не лише виробники автомобілів, а й дедалі більше цим займаються сторонні постачальники. Одним із таких розробників систем є Equipmake з Великобританії (Снеттертон, Норфолк). Модуль Ampere 220 від британців – це абсолютна новий, легкий та потужний електричний привод, який розміщується на осі.

Все в одному модулі

З новою системою електроприводу Equipmake орієнтується на виробників високопродуктивних електромобілів, в тому числі з сектору легких комерційних автомобілів. Модуль Ampere 220 поєднує надруковані на 3D-принтері електродвигуни з усією силовою електронікою, включаючи фірмовий інвертор з карбіду кремнію та інтегровану систему трансмісії в компактному блоці, який безпосередньо приводить в рух вісь автомобіля. Британці нещодавно представили відповідний модуль в Ariel Hipercar.

Серцем модуля є електродвигун Ampere з рідинним охолодженням і спицевим ротором. 3D-друк має переваги щодо ваги та забезпечення охолодження. Пікова потужність електродвигуна складає 220 кВт, постійна потужність – 165 кВт, максимальні оберти –  30 000 об/хв. Виробник вказує максимальний крутний момент 170 Нм, а на приводному валу це складає цілих 2475 Нм. Важить такий електродвигун лише 20 кілограмів. До того ж в модуль Ampere 220-E можна інтегрувати два електродвигуни. В цьому випадку потужність збільшується до 440 кВт (близько 600 к.с.), загальна вага модуля становить 85 кілограмів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.