Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.02.2023

Нові типи батарей: літій-іонні альтернативи все ще потребують часу для розробки

Виробники електромобілів у США та Європі хочуть зменшити свою залежність від сировини з Китаю за допомогою нових типів акумуляторів. Однак дослідження консалтингової компанії Strategy& прогнозує, що це не спрацює до 2030 року.

Згідно з дослідженням, натрій-іонні та літій-сірчані батареї не будуть готові до масового виробництва в автомобілях до цього часу. Натрій-іонній технології все ще не вистачає ємності для зберігання, тоді як сірчаний варіант має тенденцію до передчасної корозії.

Обидва типи хімічних елементів вважаються альтернативою класичним літій-іонним батареям. Хоча останній вже дозрів для використання в автомобілях, його виробництво вимагає дорогих матеріалів, таких як літій, кобальт і нікель, джерела яких часто контролюються Китаєм.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.