Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Норвегія приєдналася до п’ятого пакета санкцій ЄС проти росії

Норвегія закриє свої кордони та порти для російських вантажівок і кораблів, таким чином приєднавшись до останнього раунду санкцій, запроваджених Європейським Союзом проти росії через її агресію проти України.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.
За інформацією МЗС країни, як виняток будуть звільнені від санкцій російські рибальські судна, які часто вивантажують свій улов в портах на півночі Норвегії.
У МЗС додали, що норвезький арктичний архіпелаг Шпіцберген також може не дотримуватися обмежувальних заходів проти росії.
Як повідомляв Укрінформ, 8 квітня Європейський Союз ухвалив п’ятий пакет санкцій проти росії у відповідь на неспровоковану агресію проти України. До обмежувальних заходів включені заборона на надання доступу до портів ЄС кораблів, зареєстрованих під прапором росії, заборона будь-яких операцій із залученням автомобільного транспорту з росії або білорусі, що не дозволить їм транспортувати товари дорогами в межах ЄС, включаючи транзит його територією.
Джерело: www.ukrinform.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.