Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Нідерланди передали Україні пожежні автомобілі

Нідерланди передали українським рятувальникам сім пожежних машин.

Нідерландські пожежні машини передали Україні. Сім автомобілів прибули в місто Ужгород. Машини було передано місцевій пожежній команді”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що така пожертва була ініціативою пожежної команди Ейссельмейдена, яка вже багато років підтримує контакти з пожежниками в Україні.

Також нідерландці отримали грамоту від вдячних українців, у якій їм висловлюють слова подяки за їхню гуманітарну місію.

У квітні Нідерландам завдяки кооперації декількох організацій вдалося направити в Україну три фури цінного протипожежного обладнання (32 тонни) до ДСНС України у Києві.

Це сталося завдяки пожертвуванням від компаній Firefighters without Borders Foundation та Firefighters United NL, а також за підтримки та організації відправлення вантажу фундацією Twente voor Oekraine і сприяння посольства України в Нідерландах.

Firefighters United NL вже давно тісно співпрацюють з ДСНС України. Зокрема, допомагають Україні з протипожежними матеріалами та обладнанням, а також проводили тренування та обмінювалися досвідом.

Протягом років вони створили гарні відносини між пожежними Нідерландів та України. Пожертвування організацій з Нідерландів використовуються на значній частині України. Фундація Twente voor Oekraine створена волонтерами в місті Енсхеде та займається підтримкою українського народу як в Україні, так і в регіоні Твенте. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну фундація Twente voor Oekraine відправила 32 фури гуманітарної допомоги до України: їжу, одяг, взуття, медикаменти, гігієнічні засоби, приладдя для малюків, техніку, постіль та інше.

Фундація Twente voor Oekraine існує коштом пожертвувань від звичайних людей і компаній, а також волонтерського руху допомоги у місті Енсхеде та регіоні Твенте.

Волонтери закликають усіх небайдужих продовжувати надавати підтримку Україні. Twente voor Oekraine просить усіх небайдужих долучитись до пожертвувань організації.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.