Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німецька компанія Knorr-Bremse отримує 13 відсотків китайської компанії по виробництву електромоторів

Мюнхенський виробник гальмівних систем для комерційних транспортних засобів, а також залізничних і комерційних транспортних засобів укладає угоду про інвестиції та співпрацю з китайською компанією з електронних компонентів Bobang.

Згідно з прес-релізом, Knorr-Bremse підписала угоду про співпрацю в «середньому однозначному діапазоні мільйонів євро» з китайським постачальником компонентів електромобільних двигунів і електронних транспортних засобів Shanghai Bobang Automotive Technology. Завдяки інвестиціям баварський фахівець з гальмівних систем володіє «міноритарним пакетом акцій» у Бобангу у розмірі близько 13 відсотків. Це робить Knorr-Bremse другим за величиною акціонером і місцем у раді директорів.

Зазначається, що ці інвестиції розширюють досвід компанії Knorr-Bremse у сфері електродвигунів і водночас зміцнюють її позиції та конкурентоспроможність як одного з провідних постачальників систем гальмування та рульового управління для комерційних транспортних засобів.

Слідуючи трендам

З інвестиціями в Bobang компанія прагне до сталого розвитку відповідно до власної «стратегії M&A» (злиття та поглинання), тобто хоче прискорити зростання в бізнес-сферах. За словами Бернда Спіса, члена виконавчої ради Knorr-Bremse AG і відповідального за підрозділ систем комерційних автомобілів:

«Шляхом подальшого розширення нашого досвіду в галузі електромоторів ми реагуємо на промислові тенденції автоматизованого водіння та електромобільності. Разом з Bobang ми посилюємо наші ресурси для розробки нових продуктів у сфері електронної мобільності, щоб мати можливість пропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможні рішення в усьому світі».

Продукти для всього світу

За словами Спіса, це демонструє довіру до китайського ринку та зацікавленість у довгострокових зобов’язаннях. Віце-президент відділу досліджень і розробок Бобанг Чангрі Ке, каже, що співпраця дає компанії можливість розширити власне портфоліо електронних двигунів і відповідних додатків. Компанія Bobang була заснована в 2012 році та виробляє електричні та електронні компоненти і системи вимірювання енергії, раніше в основному для легкових автомобілів. Чангрі Ке продовжив:

«Об’єднавши зусилля, ми зможемо використовувати потужне поєднання передових технологій і досконалості виробництва, щоб надавати клієнтам в автомобільній промисловості кращу, але доступну продукцію — не тільки в Китаї, але й у всьому світі».

Електрифікація комерційних автомобілів

Згідно з повідомленням, партнерство покликане «інтенсифікувати та прискорити» майбутню діяльність у напрямку електрифікації комерційних транспортних засобів. Зрештою, пов’язані з цим проблеми можна подолати, використовуючи сильні сторони обох компаній.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.