Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Німець на Tesla Model S проїхав 1,5 млн км – довелося поміняти три акумулятори та чотири двигуни

Гансйорг фон Ґеммінґен, німецький водій, зміг проїхати 1,5 млн км електричним автомобілем Tesla Model S.

Що відомо

Німець придбав транспортний засіб у 2014 році. На той час пробіг Tesla Model S становив приблизно 500 км. Через сім років водій зміг подолати 1,5 млн. км. На обслуговування він витратив € 13 000. При цьому останнє техобслуговування його авто проходило після подолання позначки 900 000 км пробігу.

За сім років Гансйорг фон Ґеммінґен встиг чотири рази замінити електродвигун, поміняти два 12-вольтові акумулятори, а також встановити нові амортизатори, передню вісь та сенсорний дисплей у салон. Крім того, Tesla Model S обзавелася трьома новими батареями. Залишкова ємність останнього акумулятора становить 86%.

Джерело: @gem8mingen

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.