Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.05.2023

Обслуговування акумуляторів електромобілів в автосервісі: Mahle і Midtronics об’єднують зусилля

Mahle та Midtronics оголосили про партнерство у сфері автосервісу. Обидві компанії хочуть розробити сервісне обладнання для електромобілів, яке незалежні автомайстерні зможуть використовувати для обслуговування літій-іонних акумуляторів. Пропозиція буде варіюватися від діагностики акумуляторів до технічного обслуговування – незалежно від бренду і протягом усього життєвого циклу акумуляторів і транспортних засобів, згідно із заявою.

Очікується, що партнерство створить повну сервісну пропозицію для акумуляторів електромобілів, яка становитиме значну частину майбутнього бізнесу незалежних майстерень. “Жодна компанія у світі автомобільного сервісу не змогла надати подібну послугу, – сказав Вілл Семпсон, президент Midtronics. Це партнерство зробить перехід до обслуговування електромобілів швидшим і простішим.

Mahle привносить в партнерство свої знання і досвід в області обслуговування холодоагентів і рідин, калібрування ADAS, рішень BatteryPRO і діагностики транспортних засобів, йдеться в прес-релізі. Midtronics ділиться своїм досвідом завдяки провідним позиціям і технологіям у сфері моніторингу, перевірки, діагностики та обслуговування низьковольтних і високовольтних акумуляторних батарей.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.