Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 23.03.2023

Однорукий помічник: Hyundai розробляє зарядного робота для електромобілів

Зарядні роботи в майбутньому мають полегшити життя водіям електромобілів. Південнокорейська Hyundai Motor Group представила перший серійний зразок. Однорукий помічник призначений для громадських зарядних станцій та автоматизованих паркінгів. За допомогою камери він розпізнає гніздо для штекера CCS і повністю автоматично під’єднує до нього кабель.

Робот є водонепроникним та пилонепроникним, а отже, придатним для тривалого використання на відкритому повітрі. Його прем’єра відбудеться на виставці Seoul Mobility Show 2023 на початку квітня. Про дату можливого виходу на ринок виробник нічого не повідомляє.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.