Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Одразу два кросовери Opel поборються за титул Найкращого у премії «Автомобіль Року в Україні 2022»

– Бренд Opel бере участь в акції «Автомобіль року в Україні 2022» одразу з двома кросоверами.

– Нове покоління кросовера Opel Mokka привертає увагу стильним дизайном та високими технологіями.

– Оновлений кросовер Opel Crossland – це ідеальний вибір для розважливих покупців завдяки ідеальному балансу «ціна/якість».

Масштабна акція «Автомобіль року в Україні 2022» знову визначає найкращих! Численні автомобілі, різні Бренди та моделі – всі проходять крізь жорна відбіркових турів та попередніх голосувань. Бренд Opel заявляє одразу два кросовери в рамках акції «Автомобіль року в Україні 2022», які можуть поборотися за престижний титул – в абсолютному заліку чи в рамках свого класу.

Насамперед, слід зазначити нове покоління моделі Opel Mokka. Адже новинка отримала сучасну платформу СМР та масу систем безпеки. Крім того, цей кросовер став першим носієм нового фірмового стилю Opel Vizor та отримав салон Opel Pure Panel. Нарешті, автомобіль Opel Mokka виділяється сучасними технологіями: сучасні бензинові турбо-мотори, 8-ступінчаста АКПП, маса систем безпеки.

І навіть унікальні матричні світлодіодні фари IntelliLux LED – це особливість дорогих автомобілів вищого класу, але сьогодні модель Opel Mokka робить ці фари доступними практично всім покупцям. Чи згодні, що цей стильний, молодіжний, технологічний кросовер Opel Mokka вартий титулу найкращого? Тоді підтримайте Opel Mokka своїм голосом на сторінці акції «Автомобіль року в Україні 2022» у голосуванні за вибір «кращого SUV/кросоверу».

Другим претендентом на перемогу виступає оновлений кросовер Opel Crossland, який робить ставки на перевірені цінності та максимальний баланс усіх ключових характеристик. Так, він компактний зовні і просторий усередині: місця вистачить усій сім’ї, салон виділяється якісними оздоблювальними матеріалами, передбачений великий та зручний багажник. Випробовані часом бензинові мотори та КПП («механіка» або «автомат») гарантують надійність та низьку витрату палива. А вибір з декількох комплектацій дозволяє покупцеві придбати найбільш підходящий варіант згідно з його запитами та бюджетом: базова версія зі скромним цінником пропонує все необхідне обладнання для комфорту та безпеки, максимальна комплектація дозволяє отримати ультрасучасне обладнання. У результаті – ідеальний варіант за співвідношенням ціни та споживчих якостей. Згодні? Тоді ви можете не просто погодитись, але навіть підтримати автомобіль своїм голосом.

Тепер ваша черга випробувати претендентів на титул «Кросовер року в Україні 2022» та обрати свого фаворита. Записуйтесь у найближчого дилера Opel на тест-драйв автомобіля, що зацікавив, вивчайте новинки Opel Mokka і Opel Crossland, дізнавайтеся більше особливостей кожного автомобіля, робіть свій вибір. Проведіть свій власний експертний тест-драйв, щоб визначити найкращого з найкращих.

І будьте певні: щоб ви не вибрали з гами Opel – це буде правильний вибір. Тому, що будь-який автомобіль Opel пропонує: німецьку практичність та якість, лаконічний та відомий дизайн, продуманий зручний салон, передові економічні двигуни, високотехнологічне оснащення. У підсумку будь-яка модель Opel гідна титулу «Автомобіль року»!

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.