Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Онлайн-майданчик eBay реагує на розвиток електромобільності

Електромобільність – це швидко зростаючий бізнес, який матиме довготривалий вплив на автомобільний та післяпродажний ринки. Це також змінює бізнес великих онлайн-майданчиків, таких як eBay. Сьогодні вони є одними з найважливіших джерел запчастин та аксесуарів як для приватних клієнтів, так і для автомайстерень.

Центри електромобільності та автосалони провідних виробників на eBay

Ось чому eBay вже зараз прокладає необхідний курс, щоб і надалі оптимально задовольняти зростаючий попит на товари та послуги у сфері електронної мобільності – наприклад, пропонуючи власну цільову сторінку для сфери електронної мобільності з Центром електронної мобільності або залучаючи таких важливих виробників, як Schaeffler, на свій майданчик. Остання з 2022 року має виставкові зали для трьох брендів FAG, LUK та INA і призначила авторизованих дилерів на eBay.

Вже сьогодні eBay пропонує найповніший асортимент продукції для всіх трьох типів транспортних засобів (з двигуном внутрішнього згоряння, гібридних та електричних). У зв’язку зі зростанням частки електромобілів на ринку та рішенням про поступову відмову від автомобілів внутрішнього згоряння в ЄС з 2035 року, онлайн-маркетплейс також очікує, що попит на запчастини, аксесуари та послуги для електромобілів значно збільшиться. Сюди входять такі нові продукти, як настінні зарядні пристрої, зарядні кабелі та програмне забезпечення. Але спектр послуг також розшириться, наприклад, за рахунок спеціальних сервісів для перевірки стану акумулятора або отримання оновлень програмного забезпечення. З поширенням електронних транспортних засобів зростатиме і торгівля запасними частинами.

Онлайн-майданчики для торгівлі і автосервіс 

Тому дилерам у секторі електромобілів слід інвестувати в свою присутність в Інтернеті на ранніх етапах, щоб бути видимими і доступними для клієнтів. Не завжди оптимально зосереджуватися в першу чергу тільки на власному інтернет-магазині. Особливо для малих торговців, створення власної торгової системи займає багато часу і коштує дорого. Вони також можуть втратити частину клієнтів, оскільки новим магазинам часто бракує впізнаваності, щоб залучити більшу аудиторію. Онлайн-маркетплейси дозволяють торговцям швидко і легко створити власну присутність в Інтернеті. Аналогічно, торговці, які вже мають власний магазин, можуть використовувати онлайн-маркетплейси, щоб охопити користувачів, яких вони інакше не змогли б знайти.

Для продавців, які хочуть розпочати торгівлю на онлайн-маркетплейсі, стартова програма eBay пропонує можливість розпочати роботу швидко та з професійною підтримкою. Ця безкоштовна програма орієнтована на амбітних трейдерів-початківців, які хочуть швидко та ефективно розбудувати свій бізнес на eBay. Під час інтенсивного шестимісячного етапу учасники отримують шість місяців консультацій від команди eBay Starter Team та безкоштовний доступ до преміум-обслуговування клієнтів eBay. Крім того, вони можуть безкоштовно вести преміум-магазин на eBay протягом шести місяців і звільняються від усіх комісійних зборів за продажі протягом перших трьох місяців.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.